Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Nowe Polichno – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

179 000 zł5 035 m² 35,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka posiada aktualne warunki zabudowy. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5035 m , położona w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Nowe Polichno.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana Prądocin

Prądocin(Nowe Polichno + 15 km)

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży kilkudziesięciu działek, przeznaczonych w studium na zabudowe mieszkaniową zlokalizowanych w okolicy Prądocina niedaleko Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dworcowa

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski(Nowe Polichno + 12 km)

1 353 000 zł404 m² 3 349,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w centrum Gorzowa Wielkopolskiego Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego przy ul. Dworcowej 8a. Nieruchomość posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Łagodzińska

Karnin,Gorzów Wielkopolski(Nowe Polichno + 12 km)

595 000 zł11 133 m² 53,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty sprzedaży są 2 działki o łącznej powierzchni 1,11 ha., położone na terenie Gorzowa Wlkp., w rejonie ul. Łagodzińskiej/ Karnin. Dojazd drogą publiczną. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kolejowa

Górki Noteckie(Nowe Polichno + 8 km)

140 000 zł313 m² 447,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka W górkach noteckich + budynek po sklepie Na sprzedaż działka przy ul. Kolejowej 16a w Górkach Noteckich w gminie Zwierzyn - ok. 22 km. od Gorzowa Wlkp. Na działce zbudowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ulim

Ulim(Nowe Polichno + 15 km)

92 000 zł1 200 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjnie usytuowane działki z Warunkami Zabudowy na domy mieszkalny jednorodzinne. Powierzchnia 1200 m2,położona przy asfaltowej drodze oraz drogach gruntowych gminnych do Ulimia. Idealny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wietrzna

Osiedle Poznańskie(Nowe Polichno + 8 km)

99 000 zł2 968 m² 33,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, wydane warunki zabudowy, niska cena! Lokalizacja: ul. Wietrzna Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno. Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2968.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Gorzów Wielkopolski

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski(Nowe Polichno + 12 km)

800 000 zł5 487 m² 145,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje działki zlokalizowanej w gminie Bogdaniec w obrębie Wieprzyce, tuż przy granicy Gorzowa Wielkopolskiego. Działka o powierzchni 5487 m2 doskonale nadająca się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Różanki

Różanki(Nowe Polichno + 9 km)

399 000 zł3 500 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W różankach! Zapraszamy Państwa na prezentację działek budowlanych w miejscowości Różanki w gminie Kłodawa. Działki budowlane w malowniczym położeniu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Jenin

Jenin(Nowe Polichno + 22 km)

150 000 zł1 400 m² 107,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana położona w miejscowości Jenin Działka o powierzchni 1 400 mkw., położona w bardzo atrakcyjnym miejscu, blisko centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szkolna

Bogdaniec(Nowe Polichno + 24 km)

149 000 zł1 680 m² 88,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka budowlana położona jest w miejscowości Bogdaniec, w gminie Bogdaniec, przy ulicy Szkolnej, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Gorzowa Wielkopolskiego. To spokojna, zielona.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij